Yükleniyor, lütfen bekleyin..

More IT olarak alanında eğitimli ve sektörel tecrübeye sahip profesyonel ekibimizle iş ortaklarımıza ihtiyaca uygun yazılım çözümleri sunuyoruz. Farklı alt yapılara uyum gösterebilen çözümlerimiz ile çalışma kapasitemiz sürecin verimliliğini arttırıyor. Sunduğumuz çözümlerle işlerin daha kısa zamanda, hata oranını minimize eden bir yaklaşımla yürütülmesini hedefliyoruz.

Web site tasarlarken şu 3 hususu öncelikli olarak dikkate alıyoruz: Web sitesinin hedef kitlesi, amacı ve içerik kapasitesi. Site performansını ön planda tutarak hazırladığımız yazılımla siteniz yüksek performansa sahip olacaktır. Yüksek site performansı Google arama motorları, Google Ads ve sosyal medya reklamlarında sizi daha başarılı hale getirecektir.

  • Kullanıcı Dostu Altyapı/Userfrendly Altyapı

Kullanım kolaylığı ve hızın, web site kullanıcılarının ziyaret sıklıklarını ya da herhangi bir alanda kalış sürelerini etkileyen en önemli faktörler olduğu biliniyor. Kimse, kolayca başka bir siteye geçiş yapmak varken “zayıf” bir sitede dolaşmak istemiyor, kendimizden biliyoruz. O hâlde biz de önceliğimizi pratik kullanılabilen ve süratli bir altyapıya sahip yazılım oluşturmaya vermeliydik.

 

Kullanıcı dostu ve işlevsel bir web sitesinin, yönlendirmelerle kullanıcıyla diyaloğa girmesi ve benzeşik şekillerle bütünsel bir algı oluşturması gerekir; tutarlı ve kullanıcı alışkanlıklarını tanıyarak önceden sezilebilir olması da çok önemli; o kadar kullanıcı dostu olmalı ki kullanıcı hatalarını telafi edebilmeli; tabi en önemlisi estetik uyum taşıması. Bu ve bunlar gibi daha pek çok bileşen göz önünde bulundurularak oluşturulan bir yazılıma sahip web sitesinde gezinen kullanıcı kalıcı etkileşime açık demektir.

 

  • Mobil Uyumluluk/Duyarlı Web Tasarımı/Responsive Web Tasarımı

Tek bir web tasarımının farklı cihazlar için uygulanabilir hale gelmesi ilk olarak 2010 yılında ortaya atıldığından bu yana epey yol alınmış olsa da işlevselliği noktasında dikkat edilmesi gereken hususlar önemini koruyor. Farklı bir mobil cihazdan bir web sitesine girildiğinde fotoğrafların yerleşimi ve büyüklükleri ile tasarım elemanlarının görünürlükleri konusunda sorun yaşanması kullanıcı için zorluk oluştur ve siteden uzaklaşmasına neden olur. Duyarlı (responsive) web tasarımı ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu, pratik kullanılabilir ve estetik hale getiriyoruz. Ekran çözünürlüğü ve boyutu sitenizin duyarlı  olmasını sağlayan en önemli iki özellik. Tasarım elemanlarınızın farklı cihazlara adaptasyonu arayüzünüzü duyarlı hale getirecektir. Mobil cihazların kullanımı bu denli artmışken sitenizin duyarlı olması tercih ya da ihtiyaç olmaktan çıkmış zorunluluk haline gelmiştir.

 

  • Yayın Sonrası Destek

Sitenize kullanıma başladığınız anda tüm yönetim sizdedir. Size sunduğumuz esnek kullanım yapısıyla sitenizi görsel olarak zenginleştirebilir, farklı özellikleri aktifleştirerek sitenizin istediğiniz yönünü öne çıkarabilirsiniz. Merak etmeyin, bu aşamada da hep yanınızdayız. İstediğiniz zaman destek ekibimize danışabilir, kullanıcılarınızın talep ve önerilerini bizimle paylaşabilirsiniz.