Yükleniyor, lütfen bekleyin..

Çağa ayak uyduran e-ticaret modeliyle en ideal altyapıyı sunuyor, yaratıcı içerikler ve etkileşim odaklı dijital pazarlamayla markanızı güçlendiriyor, size özel tasarımlarla hayallerinizdeki dünyanın kapılarını açıyoruz.

E-Ticaret Yazılım Çözümleri

Bir e-ticaret sitesinin arayüzünde pek çok etken bir arada bulunur: Metinler, grafikler, bağlantılar, biçimlendirmeler… Bütün bu bileşenler estetik ve işlevsel bir şekilde birbiriyle bağlantılı olmak zorundadır, son kullanıcı bunları bir bütün olarak algılar. Yani arkadaki karmaşık yapı sadece bizi ilgilendirir, son kullanıcıları ve sizi değil. Size özel oluşturacağımız yazılımı kullanıcı dostu ve kişiselleştirilebilir yapıda sunuyoruz. Panelimizin işleyiş sistemini öğrenmek ve sonrasında panelimizi kullanmak çok kolaydır. Bu nedenle adını “pratik” koyduk.

Pratik Mağaza/Fiziksel Mağaza Otomasyonu

Pratik Mağaza olarak adlandırdığımız fiziksel mağaza otomasyonumuzla ürünlerinizi, stoklarınızı ve satışlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Ürünlerinizi mal kabulden satışa kadar verimli bir şeklide yöneterek satışlarınızı daha rahat kontrol edebilirsiniz. 4 kullanıcı lisansı ile kurulan sistemde admin kullanıcısı, depo kullanıcısı, kasa kullanıcısı ve terminal kullanıcısı bulunmaktadır.

Entegrasyon Çözümleri

Gelişen teknolojiyle birbirinden bağımsız birçok sistemi tek elden yönetmek mümkün. Aynı anda ürünlerinizi birçok sitede kolayca satabilir, ürünlerinizi otomatik olarak kargoya verebilir, farklı firmaların ürünlerini XML ile kendi e-ticaret sayfanızda satışa çıkarabilir, müşterilerinize e-arşiv veya e-fatura düzenleyebilirsiniz. Entegrasyonlar sayesinde karmaşık işler tek panelden yönetilir, kolayca takip edilen tüm süreçler olası kayıpları ortadan kaldırır. Böylece zamandan ve maliyetten tasarruf eder, işinizi daha da büyütebilirsiniz.

Web Tabanlı Yazılım

More IT olarak alanında eğitimli ve sektörel tecrübeye sahip profesyonel ekibimizle iş ortaklarımıza ihtiyaca uygun yazılım çözümleri sunuyoruz. Farklı alt yapılara uyum gösterebilen çözümlerimiz ile çalışma kapasitemiz sürecin verimliliğini arttırıyor. Sunduğumuz çözümlerle işlerin daha kısa zamanda, hata oranını minimize eden bir yaklaşımla yürütülmesini hedefliyoruz.

Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama, günümüzde önemli bir reklam aracıdır. İnternet ve mobil cihazların yaygın kullanımı ile birlikte, müşterilerin çoğunluğu online olarak ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmeyi tercih eder. Bu nedenle, işletmeler dijital pazarlama stratejileri kullanarak online olarak müşterilere ulaşma ve onların dikkatini çekme ihtiyacı duyarlar. Dijital pazarlama, sosyal medya, e-posta pazarlama, arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama, reklam ağları gibi farklı yollarla yapılabilir. Hedef kitlenizi tanıyarak, onların ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun bir şekilde pazarlama yapmanız, müşteri sadakatini ve satışları arttırmanıza yardımcı olacaktır.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO web sitelerinin arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmelerine yardımcı olan bir takım hizmetlere verilen genel bir isimdir. Web sitenizin içeriği, bağlantıları ve tasarımı gibi faktörleri optimize etmenizi sağlar. Bu sayede, organik arama sonuçlarınız yükselir ve web siteniz daha fazla ziyaretçiye ulaşır. Daha fazla ziyaretçi, daha fazla müşteri demektir ve bu da daha yüksek bir kârlılık demektir.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması, sosyal medya platformlarını kullanarak işletmenizin online varlığını yönetmenizi sağlar. Bu işlem, içerik oluşturulması, yayınlanması ve takip edilmesi gibi faaliyetleri içerir. İşletmenizin online varlığını artırmak müşteri sadakati ve marka bilinirliği için önemlidir.

Yeni Nesil Pazarlama

Yeni nesil pazarlamada; “anlık”, “etkileşim odaklı” ya da “gerçek zamanlı” pazarlama olarak da bilinen pazarlama yöntemi öne çıkıyor. Bu sistemde, hedeflenen tüketici tepkisine ulaşmak için markalar tüketicilerin gündemine dahil edilir. Literatürde “Çevresel ve harekete geçirici olaylara anlık cevaplar verebilen stratejik pazarlama uygulamaları” olarak tarif edilen yöntemde hız, doğru zaman, doğru içerik, doğru mecra, yaratıcılık, farklılık, konuya uygunluk, ilgi çekicilik, şaşırtma, eğlendirme, mizah, özgünlük, anlaşılırlık, anlamlılık, faydalılık, marka entegrasyonu önem taşıyor.

İçerik Üretimi

Web sitenizi kullanıcılar için cazip kılacak olan içeriklerinizdir. İnternet kullanıcılarına hitap eden bir dilde tüm ihtiyacınızı karşılayacak bir yapı kurulmalıdır. İçerik hizmeti almak istediğinizde; misyon ve vizyonunuzu en iyi şekilde anlatmak, markanızı ziyaretçileriniz için çekici hale getirmek ve marka hikayenizi aktarmak için metinler düzenliyoruz.

Tasarımlar

Markanızı öne çıkaracak, siz hedef kitlenize en etkili şekilde bağlayacak size özgün mesajları barındıran katalog, broşür, e-bülten ve afiş gibi tasarımları dileğinize göre dijital ya da baskıya uygun olarak hazırlıyoruz.

Marka Kimliği Yönetimi

Marka kimliği hedef kitlenin zihninde konumlanma şeklinizdir, sizi diğerlerinden ayıran özelliklerinizdir, müşterileriniz nezdinde tercih edilebilirliğinizdir. Marka, tüketicilerin satın alma ve karar verme sürecini şekillendirir, birbirine benzer ürün veya hizmetlerin birbirinden farklılaştırılmasını sağlar. Kullanılan isim, sembol ve dizaynlar sizi en iyi anlatan imgeler olmalıdır. Sizi eşsiz kılan özelliğinizi öne çıkarın bir sloganınız olmalıdır.