More IT Mutfak
Mutfağımızı gezebilirsiniz.

.neler yapıyoruz?

More IT verdiği hizmetler ile;

Sizi dünyaya tanıtır, zamanı ve mesafeleri azaltır. E-ticareti mümkün kılar...

Maliyetleri düşürür. Geliştirdiği ürünlerle, üretim, dağıtım ve müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında maliyetleri düşürerek zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca işletme içi ve dışı iletişim maliyetlerinin düşmesinde önemli rol oynar.

Bilgi akışının gereken herkese ve hızlı olmasını sağlar. Geliştirdiği yazılımlarla her düzeydeki bilginin gerekli iletişim noktalarına hızla ulaşmasını sağlar. İşletme dışında müşteriyle, işletme içerisinde çalışanlarla olan iletişime pozitif katkı yapar, verimi arttırır.

Yöneticilerin karar verme proseslerine destek olur. Özellikle şirket içi geliştirilen yazılımlarla, kurumsal bilgilerin değerlendirilmesi ve amaca yönelik raporlanmasında büyük kolaylık sağlanır.

Pratiklik ve çeviklik katar. Sürekli değişen ve gelişen pazar ve kanuni düzenlemelerde uyum kolaylaşır ve süreç kısalır.

Çalışma alanını genişletir. Evde ya da yolda (her yerde) iş yapılmasını sağlayarak büyük kolaylık sağlar.

Ulaşılan müşteri alanı genişler. Önceleri sadece işletmenin bulunduğu cadde/mahalle/ilçe veya il hedeflenirken, ulusal veya uluslararası müşteri gruplarına ulaşılmasını kolaylaştırır, sağlar.

Kısacası tüm bu yollarla size para kazandırır...