More IT Mutfak
Mutfağımızı gezebilirsiniz.

.biz kimiz?

More IT sektöründe uzman kadrosu ile IT alanında hizmet veren bir kuruluştur. 14 yıllık bilgi ve birikimini daha profesyonel şekilde sunmak için 2010 yılında kurulan firma halen Bilişim sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmanın kurucusu ve yöneticisi olan Fatih Köse mesleki birikimini aldığı eğitimlerle desteklemiş, üniversite eğitimini 2001-2008 yılları arasında Amsterdam Üniversitesi Information and Communication Technology Bölümü'nde tamamlamıştır. Halen Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü'nde yüksek lisans 2. sınıf öğrencisidir. Hollanda'da öğrenim gördüğü yıllarda bilgisayar donanımı hizmetleri, web sitesi tasarımları, bilgisayar kullanımı eğitimleri gibi bir çok alanda çalışmalarını sürdüren Fatih Köse, Logica Firmasında Java üzerine yaptığı çalışmalarla da kendisini yazılım konusunda geliştirmiştir.

Türkiye'ye döndüğünde ise bir İtalyan firması olan Buongiorno'da Yardımcı Operasyon Müdürü olarak 3 yılı aşkın bir süre çalışmıştır. Fatih Köse, iş ve eğitim yaşamına paralel olarak BT alanında bağımsız danışmanlıklar yapmış, çok sayıda proje yürütmüş veya görev almıştır. Bugün More IT ile bu alandaki yaklaşık 14 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesini paylaşmaktadır.

insan kaynakları

More IT'nin kapıları, iletişime ve takım çalışmasına inanan, müşteri memnuniyetini önemseyen sorumluluk sahibi herkese açıktır. Ben de varım demek için özgeçmişinizi cv[@]moreit.com.tr adresine iletebilirsiniz.